امروز: جمعه 31 شهریور 1402
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
لینک دوستان
بلوک کد اختصاصی

پاورپوینت سنجش رضایت شغلی و ارائه راهكارهای بهبود رضایتمندی كاركنان

پاورپوینت سنجش رضایت شغلی و ارائه راهكارهای بهبود رضایتمندی كاركنان دسته: مدیریت
بازدید: 5 بار
فرمت فایل: ppt
حجم فایل: 319 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 28

دانلود پاورپوینت با موضوع سنجش رضایت شغلی و ارائه راهكارهای بهبود رضایتمندی كاركنان، در قالب ppt و در 28 اسلاید، قابل ویرایش، شامل تعریف رضایت شغل، نظریه سلسله مراتب نیازهای مازلو ، سلسله مراتب نیازها و روشهای ارضاء آن در سازمان، نظریه آلدرفر، نظریه نیازهای آموخته شده مك كللند، نظریه برابری و انتظار، نظریه شپرد، نظریه دوعاملی هرزبرگ، نظریه طرح هدف

قیمت فایل فقط 26,000 تومان

خرید

دانلود پاورپوینت با موضوع سنجش رضایت شغلی و ارائه راهكارهای بهبود رضایتمندی كاركنان، در قالب ppt و در 28 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

تعریف رضایت شغلی

نظریه سلسله مراتب نیازهای مازلو

سلسله مراتب نیازها و روشهای ارضاء آن در سازمان

نظریه آلدرفر

نظریه نیازهای آموخته شده مك كللند

نظریه برابری و انتظار

نظریه شپرد

نظریه دوعاملی هرزبرگ

نظریه طرح هدف

قسمتی از متن:

یكی از نخستین تعاریف مربوط به رضایت شغلی متعلق به هرزبرگ (1959) و همكاران اوست. به اعتقاد هرزبرگ، رضایت شغلی دارای دو بعد جداگانه است. یكی از این ابعاد كه به عامل بهداشت معروف است دربردارنده ویژگیهای محیطی شغل و جنبه های بیرونی مانند سرپرستی، حقوق، روابط بین فردی، شرایط و موقعیتهای كاری است. دومین بعد معروف به عوامل برانگیزانده است كه در واقع عوامل وابسته به وظایف، محتوای شغل و جنبه های درونی آن و در بردارنده جنبه هایی مانند اهمیت دادن به پیشرفت، مسئولیت و رشد است.

توضیحات:

این فایل شامل پاورپوینتی با موضوع " سنجش رضایت شغلی و ارائه راهكارهای بهبود رضایتمندی كاركنان " می باشد که در حجم 28 اسلاید، همراه با تصاویر و توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند به عنوان ارائه کلاسی مورد استفاده قرار گیرد.

پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن، کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.

قیمت فایل فقط 26,000 تومان

خرید

برچسب ها : پاورپوینت سنجش رضایت شغلی و ارائه راهكارهای بهبود رضایتمندی كاركنان , تعریف رضایت شغلی , نظریه سلسله مراتب نیازهای مازلو , سلسله مراتب نیازها و روشهای ارضا آن در سازمان , نظریه آلدرفر , نظریه نیازهای آموخته شده مك كللند , نظریه برابری و انتظار , نظریه شپرد , نظریه دوعاملی هرزبرگ , نظریه طرح هدف

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر